Hakkımızda

Neyi amaçlıyoruz?

Genç Aydınlanma Cemiyeti, tarafsızlığı ve özgür düşünceyi teşvik ederek ideolojilerin ötesine geçen yapıcı tartışma zeminini yeniden oluşturmayı amaçlamaktadır. Misyonumuz ülkemiz adına yitirilen entelektüel bilincin ve aydın kesimin yeniden vücut bulmasına destek olmaktır.  Bu hususta fikirlerin her türlü şahıs, kurum ve kuruluş etkisinden bağımsız ve tarafsız bir arenada dile getirilmesini sağlamaktır. 

Ne sunuyoruz?

Bu süreçte kolektif entelektüel kültüre katkıda bulunurken aynı zamanda farklı üniversitelerden öğrencileri içeren geniş bir ağ kurma fırsatı yakalayacak ve farklı fikirlerle dünya perspektifinizi derinleştirme fırsatı bulacaksınız.

Yönetimimiz

Alper Sülar

Eş Başkan / MYK Üyesi

Sabancı Üniversitesinde öğrenim hayatıma devam ediyorum. Birbirini tamamlayacak şekilde okumayı, düşünmeyi ve yazmayı seviyorum. Özellikle mühendislik, siyaset, toplum, iktisat gibi konulara ilgiliyim.

B. Utku Ergün

Eş Başkan / MYK Üyesi

Koç Üniversitesi işletme bölümünde lisans eğitimi almaktayım. Başta iktisat, felsefe, tarih ve politika olmak üzere pek çok farklı disiplin alanına ilgi duymaktayım.

Tuna Özçelik

Genel Sekreter / MYK Üyesi

Jenerik hakkında yazısı buraya gelecek.

Artun Kanıt

MYK Üyesi

Jenerik hakkında yazısı buraya gelecek.

Baray Bacınoğlu

MYK Üyesi

Jenerik hakkında yazısı buraya gelecek.

Organizasyon Şemamız